https://www.facebook.com/SP2wZelowie/


 Szanowni Państwo!

        W ramach dalszego protestu nauczyciele nie będą realizować zajęć dodatkowych prowadzonych z własnej inicjatywy.

 


Dyrektor szkoły prosi osoby korzystające z sali gimnastycznej po zajęciach lekcyjnych o zmianę wierzchniego obuwia na czyste, sportowe przy wejściu do szkoły


Rekrutracja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020


Zapraszamy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapisy na rok szkolny 2019/2020


      W ramach dalszego protestu nauczyciele nie będą realizować zajęć dodatkowych prowadzonych z własnej inicjatywy.

   Odwołane zajęcia:

  1. koło plastyczne dla kl I – III poniedziałek, 12.45 - 13.30
  2. zajęcia rozwijające kl IIIa wtorek, 12.45 - 13.30
  3. zajęcia doskonalące kl IIb wtorek, 8.00 - 8.45
  4. zajęcia sportowe kl I – III poniedziałek, 13.45 - 14.30
  5. nauka walca dla kl VIII
  6. koło teatralne dla kl I – III czwartek, 12.45 – 13.30
  7. zajęcia doskonalące dla kl IIa wtorek, 11.50 – 12.35
  8. zajęcia doskonalące dla kl Ia poniedziałek ,11.50 – 12.35
  9. zajęcia doskonalące dla kl Ia czwartek, 11.50 – 12.35
  10.  zajęcia rozwijające dla kl Ib wtorek, 12.50 – 13.35
  11.  zajęcia doskonalące dla kl Ib środa, 12.50 – 13.35
  12.  koło języka angielskiego dla kl III środa, 12.50 – 13.35
  13.  koło języka angielskiego dla kl VII - VIII środa, 14.40 – 15.25
  14.  koło origami dla kl IIab wtorek, 12.50 – 13.35
  15.  koło origami IVc czwartek, 12.50 – 13.35
  16.  koło origami VIab czwartek, 13.45 – 14.30
  17.  zajęcia do sprawdzianu dla kl VIII czwartek, 14.40 – 15.25
  18.  koło orgiami dla kl Iab piątek, 12.50 – 13.35
  19.  koło matematyczne dla kl. IVab piątek, 13.45 – 14.30
  20.  koło języka angielskiego dla kl. II wtorek, 13.45 – 14.30
  21.  koło języka angielskiego dla kl. V środa, 13.45 – 14.30
  22.  koło języka angielskiego dla kl. VI wtorek, 13.45 – 14.30
  23.  koło języka angielskiego dla kl. IV środa, 13.45 – 14.30
  24.  koło przyrodnicze dla kl. IV poniedziałek, 13.45 – 14.30
  25.  koło przyrodnicze dla kl. V czwartek, 13.45 – 14.30
  26.  zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. VIa środa, 13.45 - 14.30
  27.  koło polonistyczne dla kl. VIa wtorek, 13.45 – 14.30
  28.  koło z języka polskiego dla kl. IVbc poniedziałek, 13.45 – 14.30
  29.  zajęcia doskonalące z języka polskiego dla kl. IVbc środa, 12.50 – 13.45
  30.  zespół wokalny dla kl. Iab, IIab środa, 12.50 – 13.35
  31.  chór szkolny dla kl. IV – VIII czwartek, 13.45 – 15.00
  32.  koło matematyczne dla kl. V – VI poniedziałek, 13.45 – 14.30
  33. koło matematyczne dla kl. VII wtorek, 13.45 – 14.30
  34.  zajęcia doskonalące dla kl. VII wtorek,  14.40 – 15.25
  35.  zajęcia doskonalące dla kl. Vab środa,  13.45 – 14.30
  36.  zajęcia doskonalące dla kl. VIII środa,  12.50 – 13.25
  37.  koło informatyczne dla kl. IVabc środa, 13.45 – 14.30
  38.  koło z języka polskiego dla kl. VIII środa, 8.00 – 8.45
  39.  koło z języka polskiego dla kl. VIb piątek, 13.45 – 14.30

Dodatkowe informacje