Szanowni Państwo!

W ramach dalszego protestu nauczyciele nie będą realizować zajęć dodatkowych prowadzonych z własnej inicjatywy.

Zapraszamy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

2 kwietnia 2019 r. odbyła się wycieczka klasy III i IVa do Wrocławia. Uczniowie odwiedzili Hydropolis – centrum nauki i wiedzy o wodzie. Następnie doświadczyli ,,słodkiej przygody’’ w Manufakturze Cukierków i Lizaków ,,Słodkie Czary Mary’’. Tam odbył się pokaz produkcji lizaków, który zakończył się wykonaniem tej słodkości przez każdego ucznia. Później wszyscy udali się na przepyszne pączki. Nie zabrakło również czasu na podziwianie przepięknej architektury Wrocławia i szukanie niewielkich rzeźb krasnali. Po smacznym obiedzie uczniowie udali się w podróż do domu. Pogoda dopisała i wszyscy z niecierpliwością czekają na następną wycieczkę.