Szanowni Państwo!

W ramach dalszego protestu nauczyciele nie będą realizować zajęć dodatkowych prowadzonych z własnej inicjatywy.

Zapraszamy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

30 kwietnia społeczność Dwójki uczciła Święto Konstytucji 3 Maja. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. W części oficjalnej występujący przypomnieli, jak wielką wartość stanowią słowa: Ojczyzna, Polska, Naród. To właśnie święta narodowe zmuszają nas do refleksji o tych jakże istotnych sprawach.
Zgromadzeni dowiedzieli się, czym jest i jak ważną rolę odgrywa konstytucja w funkcjonowaniu każdego państwa. To ona zapewnia demokratyczny byt. Występujący przypomnieli też krótką historię powstania pierwszej Ustawy Rządowej. W treści o charakterze informacyjnym zostały wplecione utwory poetyckie oraz muzyczne. Dekoracja utrzymana w narodowych barwach dodawała uroczystości patosu i podniosłości. Pięknie prezentowała się również społeczność szkolna w biało-czerwonych kotylionach. Szkoła włączyła się również w główne obchody 228. rocznicy uchwalenia konstytucji, które miały miejsce 3 maja 2019r. w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Zelowie.