Szanowni Państwo!

W ramach dalszego protestu nauczyciele nie będą realizować zajęć dodatkowych prowadzonych z własnej inicjatywy.

Zapraszamy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

10 maja na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się zawody II rzutu ligi lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego. W gronie ponad pięciuset startujących znaleźli się również zawodnicy "Dwójki". Zdobyli oni trzy medale:
Złoty medal: Bartłomiej Bednarek w biegu na 60 metrów;
Złoty medal: Bartłomiej Bednarek, Mateusz Jersak, Nikodem Dymiński, Piotr Majchrzak w sztafecie szwedzkiej ;
Srebrny medal: Nikodem Dymiński w skoku w dal.

W zawodach wystartowali:
Bartłomiej Bednarek, Mateusz Jersak, Nikodem Dymiński, Piotr Majchrzak, Bartosz Baczmaga, Marta Małasiewicz, Anna Rogut, Klaudia Śniada, Wiktoria Zielińska, Maja Plucińska i Amelia Kosmala.

Gratulujemy!!!