https://www.facebook.com/SP2wZelowie/

 

 


Dyrektor szkoły prosi osoby korzystające z sali gimnastycznej po zajęciach lekcyjnych o zmianę wierzchniego obuwia na czyste, sportowe przy wejściu do szkoły


Rekrutracja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

 

   W dniu 15 maja 2019 roku na obiekcie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się powiatowe zawody Czwórboju Lekkoatletycznego szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiło po cztery zespoły chłopców i dziewcząt. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 1000 metrów - chłopcy (dziewczęta 600 metrów), rzut piłeczką palantową i skok w dal. 

Znakomicie zaprezentował się zespół chłopców, który nie miał sobie równych i zwyciężył. Tym samym nasza drużyna została najlepszą wśród szkół powiatu bełchatowskiego i awansowała na zawody półfinału wojewódzkiego!!! Zespół dziewcząt uplasował się na IV miejscu.
Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczęta:
Wiktoria Wilczek, Anna Rogut, Marta Małasiewicz, Aleksandra Przybylska, Natasza Jarkowska, Klaudia Śniada.
Chłopcy:
Mateusz Jersak, Nikodem Dymiński, Bartłomiej Bednarek, Piotr Majchrzak, Filip Pawełczyk i Oskar Wrzesiak.

Gratulujemy!!!

 


Dodatkowe informacje