Pedagog szkolny p. Patrycja Gębarowska służy pomocą wszystkim potrzebującym i pełni dyżur telefoniczny w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 10.00 - 11.00  tel: 792908546

oraz p. Katarzyna Wolska czwartek 10.00 - 11.00, piątek 10.00 - 12.00  tel: 695926540

W miesiącu maju w naszej szkole zostały zorganizowane dwa konkursy muzyczne.

Pierwszym był Gminny Konkurs Piosenki Ekologicznej pod hasłem  „ Dla Ciebie Ziemio śpiewamy”. Konkurs zorganizowany  został w ramach realizacji projektu edukacji ekologicznej „Zmieniaj nawyki nie klimat” we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

klasy I - III

I miejsce - Zuzanna  Kopala SP nr 2

I miejsce - Adrianna Sikora SP nr 2

I miejsce - Lena Błaszczyk SP w Wygiełzowie

I miejsce - Amelia Cyna SP w Kociszewie

klasy IV - V

I miejsce - Julia Urbaniak - SP nr 2

I miejsce - Paulina Pawłowska - SP w Wygiełzowie

I miejsce - Karolina Jelińska - SP w Kociszewie

klasy VI - VIII

I miejsce - Malwina Hoszowska SP nr 2

Kolejny konkurs to Szkolny Konkurs Piosenki Turystyczno-Wakacyjnej. Konkurs został zrealizowany  i współfinansowany w ramach  współpracy przy realizacji zadań z zakresu edukacji ekologicznej Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

klasy I - III

I miejsce - Adrianna Sikora kl. IIIb

I miejsce - Zuzanna Kopala kl. IIIb

I miejsce - Hanna Pospiszył kl. Ia

klasy IV - VIII

I miejsce - Julia Urbaniak kl. Vc

I miejsce - Malwina Hoszowska kl. VIIIa

II miejsce - Anna Chęcińska kl. VIIa

II miejsce - Maksymilian Wrona kl. IVa

Wszystkim laureatom gratulujemy. Nagrody będą do odbioru od 22 czerwca 2020 r. w szkołach, do których uczęszczają uczestnicy konkursów.