Pedagog szkolny p. Patrycja Gębarowska służy pomocą wszystkim potrzebującym i pełni dyżur telefoniczny w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 10.00 - 11.00  tel: 792908546

oraz p. Katarzyna Wolska czwartek 10.00 - 11.00, piątek 10.00 - 12.00  tel: 695926540

We współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w ramach realizacji projektu edukacji ekologicznej „Zmieniaj nawyki nie klimat” w naszej szkole zostały zorganizowane dwa konkursy plastyczne.
Szkolny konkurs plastyczny dla klas I - VIII „Odnawialne Źródła Energii bliżej nas" oraz Gminny konkurs plastyczny dla klas I - III "Biegamy, gramy i o zdrowie dbamy".
Wyniki konkursu „Odnawialne Źródła Energii bliżej nas"
Kategoria klas I - III
Jakub Wrzesiak IIA
Leon Pluciński IA