Szanowni Państwo!

W ramach dalszego protestu nauczyciele nie będą realizować zajęć dodatkowych prowadzonych z własnej inicjatywy.

Zapraszamy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

W okresie od 29 czerwca do 10 lipca 2015 r. grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez UKS

W trakcie wakacji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w
„Kolorowej Lokomotywie na zielonym szlaku 2015” – projekcie ekologiczno-artystycznym dla dzieci z województwa łódzkiego zorganizowanym przez Łódzki Dom Kultury we współpracy z Domem Kultury w Zelowie.

1 września, punktualnie o godzinie 9 zabrzmiał dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny. Uczniów szkoły powitała dyrektor placówki, p. Anna Bodnar.

24 września 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły brały udział w Gminnej Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków w SP nr 4 w Zelowie .

W dniu 7 października nad zalewem „Patyki” na starcie stanęły sztafety reprezentacji szkół podstawowych z naszego powiatu.

30 października nastąpiło  otwarcie ogródka dydaktycznego "Przyrodnicze obserwatorium".

17 października w Domu Kultury w Klukach odbyły się przesłuchania do XVI Regionalnego Konkursu Pieśni Patriotycznej "Moja Ojczyzna"

16 i 17 listopada 2015r. w hali KWB w Bełchatowie odbyły się powiatowe zawody dla szkół podstawowych w unihokeju.

20 listopada w Szkole Podstawowej w Wygiełzowie odbył się Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej.

Jakim dobrodziejstwem jest Internet wszyscy doskonale wiemy.