22 września 2014 r. nad Zalewem „Patyki” w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek uzyskało awans do zawodów wojewódzkich, gdzie reprezentować będą powiat bełchatowski.
W zawodach wystartowało 19 naszych uczniów, którzy mieli do pokonania dystans 1000 metrów. Nasi zawodnicy znakomicie pobiegli i aż piątka wywalczyła awans na zwody wojewódzkie!!!
 Awans uzyskali: Martyna Karbowniczak (1 miejsce), Marta Werner (2 miejsce), Kalina Maciaszczyk (4 miejsce), Justyna Pelian (5 miejsce) oraz Jakub Wrzesiak (1 miejsce).
Miejsca naszych uczniów w pierwszej dziesiątce:
Dziewczęta -  Karbowniczak Martyna (1), Werner Marta (2), Maciaszczyk Kalina (4),  Pelian Justyna (5), Majewska Paulina (9).
Chłopcy – Wrzesiak Jakub (1), Liwiński Eryk (8).
W zawodach również wystartowali:
Stolarek Aniela, Kazimierczak Weronika, Woźniak Wiktoria, Janowska Wiktoria, Adamczyk Zuzanna, Maciejewski Wiktor, Szefler Bartosz, Matysiak Tobiasz, Aleksandrowicz Alan, Dobroszek Dominik, Grzebielucha Dawid, Trojanowski Piotr.
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom świetnego występu!!!