https://www.facebook.com/SP2wZelowie/

 

 


Dyrektor szkoły prosi osoby korzystające z sali gimnastycznej po zajęciach lekcyjnych o zmianę wierzchniego obuwia na czyste, sportowe przy wejściu do szkoły


Rekrutracja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

 

                                                                                
10 września dzieci z klas I - VI wzięły udział w projekcie artystyczno-ekologicznym "Kolorowa Lokomotywa". W ruinach zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu odbyły się warsztaty fotograficzne, plastyczne oraz kolażu. Po zwiedzeniu kościółka św. Idziego oraz zamku uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Pierwsza uczestniczyła w warsztatach fotograficznych, zostały im rozdane aparaty fotograficzne i pod okiem dwóch profesjonalnych fotografów mogli zaznajomić się z tajnikami fotografii. Druga grupa miała możliwość wykonania swojego własnego obrazu na płótnie, natomiast trzecia, tworzyła kolaże z tego, co znaleźli na łące lub w ruinach zamku.

 

 


Dodatkowe informacje