https://www.facebook.com/SP2wZelowie/


Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Pedagog szkolny p. Patrycja Gębarowska służy pomocą wszystkim potrzebującym i pełni dyżur telefoniczny w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 10.00 - 11.00  tel: 792908546

oraz p. Katarzyna Wolska czwartek 10.00 - 11.00, piątek 10.00 - 12.00  tel: 695926540


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie - porady psychologa pod numerem telefonu 501824154 codziennie w godz. 8.00 - 15.00


                                                                                
10 września dzieci z klas I - VI wzięły udział w projekcie artystyczno-ekologicznym "Kolorowa Lokomotywa". W ruinach zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu odbyły się warsztaty fotograficzne, plastyczne oraz kolażu. Po zwiedzeniu kościółka św. Idziego oraz zamku uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Pierwsza uczestniczyła w warsztatach fotograficznych, zostały im rozdane aparaty fotograficzne i pod okiem dwóch profesjonalnych fotografów mogli zaznajomić się z tajnikami fotografii. Druga grupa miała możliwość wykonania swojego własnego obrazu na płótnie, natomiast trzecia, tworzyła kolaże z tego, co znaleźli na łące lub w ruinach zamku.

 

 


Dodatkowe informacje