https://www.facebook.com/SP2wZelowie/

 

 


Dyrektor szkoły prosi osoby korzystające z sali gimnastycznej po zajęciach lekcyjnych o zmianę wierzchniego obuwia na czyste, sportowe przy wejściu do szkoły


Rekrutracja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

 

12 września dzieci uczestniczące w projekcie "Kolorowej Lokomotywy" wyjechały do Łagiewnik pod Łodzią. Znajduje się tam Centrum Zarządzania Szlakiem, w pobliżu którego położone są ośrodki jazdy konnej. Na terenie ośrodka dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza z nich pojechała do najbliższego ośrodka jazdy konnej, gdzie miała możliwość przejechania się na koniu westernowym o imieniu "Chica" (z hiszp. dziewczyna). Druga grupa natomiast zagrała w grę terenową, po której dzieci otrzymały nagrody. Dzięki odbytym wycieczkom uczestnicy świetnie się bawili, a poza tym mogli dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy.


Dodatkowe informacje