https://www.facebook.com/SP2wZelowie/

 

 


Dyrektor szkoły prosi osoby korzystające z sali gimnastycznej po zajęciach lekcyjnych o zmianę wierzchniego obuwia na czyste, sportowe przy wejściu do szkoły


Rekrutracja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

 


Czym jest przyjaźń, na czym polega, co łączy przyjaciół? Odpowiedzi na te i inne pytania ukryły się w spektaklu profilaktycznym pt. „Prawdziwy skarb”. Krakowscy aktorzy , których gościliśmy w szkole  starali się przybliżyć naszym uczniom wartości, jakie kryje w sobie przyjaźń.  Humorystycznie i barwnie pokazane przygody  bohaterów spektaklu  przypomniały wszystkim , że inny nie znaczy gorszy, że o wartości człowieka stanowią  jego cechy, postępowanie a nie wygląd zewnętrzny. Widzowie bezbłędnie odszyfrowali myśl  przewodnią spektaklu - Przyjaźń to największy skarb.


Dodatkowe informacje