23 czerwca pożegnaliśmy  w „Dwójce” kolejny rok szkolny. Uroczystość odbywała  się w dwóch turach: dla klas I-III  o godz. 9.00, dla klas IV-VI o godz. 10.00. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zgromadzonym za trud włożony  w swoją pracę: nauczycielom za wytrwałość, cierpliwość i okazaną troskę; uczniom za wysiłek, jaki podjęli w zdobywaniu wiedzy.  A później nastąpił najprzyjemniejszy moment – rozdanie nagród i wręczenie dyplomów za uzyskane wyniki w nauce, sporcie, wzorową frekwencję, zaangażowanie w życie szkoły, aktywny udział w akcjach ekologicznych, czytelnictwo i wiele innych. Na zakończenie zgromadzeni usłyszeli życzenia udanych wakacji i miłego wypoczynku, aby po dwóch miesiącach powrócić do szkoły z nowym zapasem sił i chęci do realizowania postawionych celów. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby odebrać świadectwa. A teraz „…wszystkich czeka nagroda, wakacje , słońce, piękna pogoda”.

22 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Konkursie Piosenki Wakacyjno – Turystycznej. Konkurs odbył się w Domu Kultury w Zelowie.