https://www.facebook.com/SP2wZelowie/


Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Pedagog szkolny p. Patrycja Gębarowska służy pomocą wszystkim potrzebującym i pełni dyżur telefoniczny w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 10.00 - 11.00  tel: 792908546

oraz p. Katarzyna Wolska czwartek 10.00 - 11.00, piątek 10.00 - 12.00  tel: 695926540


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie - porady psychologa pod numerem telefonu 501824154 codziennie w godz. 8.00 - 15.00


    Całe pokolenia uczniów ćwiczyły na dworze czy na korytarzu..., bo w „dwójce” zabrakło sali gimnastycznej. Na szczęście to wszystko wkrótce będzie tylko historią.
  Od początku roku szkolnego 2016/17 za oknami, na boisku szkolnym pojawił się sprzęt ciężki, to na naszych oczach powstaje upragniona, pełnowymiarowa, wielofunkcyjna sala gimnastyczna –  spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki?
Dyrektor szkoły i władze miasta dokładają starań,aby inwestycja jak najszybciej stała się rzeczywistością. Tempo prac na budowie jest imponujące, zatem z dnia na dzień sylwetka budynku przybiera kształty znane nam z wizualizacji. Powstał  już łącznik ze starym budynkiem, mury i szkielet dachu sali i zaplecza, czyli szatni, świetlicy i biblioteki.
  Podzielając naszą radość, zapraszamy do obejrzenia zdjęć - postępu prac na budowie.

Każdego dnia ze zniecierpliwieniem spoglądamy na postępy pracy przy budowie nowej sali gimnastycznej. Wszystkich,którzy z utęsknieniem oczekują otwarcia sali ,chcemy uspokoić, że prace trwają i są ich widoczne oznaki. Część obiektu, przeznaczona na salę gimnastyczną, została przykryta dachem. Przyległe pomieszczenia wzbogaciły się o okna, drzwi zakupiono, ale czekają na montaż. Wszystkie ściany posiadają gładź, podłogi maja wylewki. Cały budynek jest skanalizowany. W łazienkach położono płytki i  wyprowadzono instalację hydrauliczną.  
 
Dodatkowe informacje