Tymi słowami szóstoklasiści dziękowali nauczycielom za wspólne lata nauki na uroczystości  pożegnania klas szóstych, która odbyła się w naszej szkole 24 czerwca 2015 r.  Uroczystość zaszczycili:
pani kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Marzanna Socha, proboszcz parafii Ewangelicko-Reformowanej- Tomasz Pieczko, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych pan Dariusz Kaczmarek, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa  pan Michał Stańka, przewodnicząca Rady Rodziców pani Sylwia Kaczmarek oraz rodzice uczniów. Wszyscy szóstoklasiści otrzymali dyplom absolwenta, a   wielu otrzymało nagrody i wyróżnienia  za wysokie wyniki osiągnięte w nauce i sporcie. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Oprócz przekazania młodszym kolegom sztandaru i klucza – symbolu władzy uczniowskiej były piękne słowa pożegnania, piosenki oraz drobne upominki. Tradycyjnie odtańczeniem poloneza zakończyła się część oficjalna. Następnie odbyły się tańce i wesoła  zabawa, którą uświetniły „pyszności” przygotowane przez rodziców, za co im serdecznie dziękujemy.
Naszym absolwentom życzymy powodzenia i sukcesów w nowych szkołach.
Do zobaczenia znów……..

{gallery}rs_14_15/wieczorek{/gallery}