W okresie od 29 czerwca do 10 lipca 2015 r. grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez UKS

„Dwójka”. Zajęcia miały różnorodną formę. Uczniowie poznali podstawowe zasady właściwego odżywiania. Obejrzeli filmy edukacyjne o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej, po której dyskutowali o zdrowym odżywianiu, aktywności fizycznej, wypoczynku i organizacji nauki. Na boisku szkolnym odbywały się gry i zabawy sportowe. Uczestnicy zajęć brali udział w grze terenowej „Przyroda wokół nas”, w której uczniowie podzieleni na 2 zespoły mieli do wykonania 7 zadań: rozpoznawanie i nazywanie roślin, wyplatanie wianków, układanie rymowanek i wierszyków o naszej miejscowości. Ponadto uczniowie mieli okazję zgłębiać tajniki malowania na tkaninie. Odbyły się dwie wycieczki rowerowe i wyjazdy na basen.

{gallery}rs_15_16/zajecia_wakacyjne{/gallery}