1 września, punktualnie o godzinie 9 zabrzmiał dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny. Uczniów szkoły powitała dyrektor placówki, p. Anna Bodnar.

W krótkim przemówieniu przedstawiła, co czeka nauczycieli i uczniów w nadchodzącym roku szkolnym. Z kolei p. wicedyrektor Agata Twardowska omówiła istotne sprawy organizacyjne oraz przekazała życzenia i kilka słów od Ministra Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka.Dobre słowo uczniom i nauczycielom przynieśli również zaproszeni goście, sekretarz miasta Zelów – Grzegorz Lorek,  prałat Parafii Rzymskokatolickiej w Zelowie – ks. Jacek Ambroszczyk oraz przewodnicząca Rady Rodziców – p. Sylwia Kaczmarek. Jak co roku słodka niespodzianka czekała na najmłodszych uczniów. Pyszny tort mogli skosztować wszyscy ci, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury szkoły. Miejmy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wszystkim nowe, ciekawe doświadczenia.

{gallery}rs_15_16/rozpoczecie_roku{/gallery}