We wtorek, 4 kwietnia do Domu Kultury w Zelowie zaprosiliśmy starszych przedszkolaków z zelowskich przedszkoli, dzieci z oddziałów przedszkolnych i pierwszaki z naszej szkoły na piknik origami pt. „Wiosna, ach to Ty…”. Przez dwie godziny poszukiwaliśmy śladów wiosny wokół nas. Zaglądaliśmy na łąkę, nad rzekę, do ogrodu, na pole i do lasu. Każda stacja kończyła się wykonaniem składanki, która została umieszczona w specjalnie przygotowanej kopercie. Nie mogło zabraknąć również stacji muzycznej, na której można było zaśpiewać i zatańczyć wiosenną piosenkę. Choć grupa uczestników nie była liczna, to wszyscy dobrze się bawili i na zakończenie z dumą pokazywali swoim rodzicom własnoręcznie wykonane składanki.

;{gallery}rs_16_17/piknik{/gallery}