W poniedziałek, 27 marca w Filii Biblioteki Pedagogicznej w Łasku po raz trzeci odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych „Spotkajmy się w krainie Narni”. Nasza szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kornelia Borkowska, Julia Rogozińska i Daniel Nowicki – wszyscy z klasy 5b. Pytania konkursowe dotyczyły trzech pierwszych tomów serii C.S. Lewisa – „Lew, Czarownica i stara szafa”, „Książę Kaspian” i „Podróż Wędrowca do Świtu”. Mimo, że nie udało nam się zająć miejsca na podium organizatorzy docenili nasz trud, obdarowując nas nagrodami książkowymi i zakładkami. Czas spędzony na konkursie, jak i ten poświęcony na przygotowanie do niego uważamy za bardzo dobrze spędzony. Wszystkich zachęcamy do lektury wszystkich siedmiu części opowieści z Narni.

{gallery}rs_16_17/konkurs_lask{/gallery}