W związku z tym zorganizowano dwa konkursy: Zwiad Ekologiczny i Konkurs Piosenki Przyrodniczej.
W Zwiadzie Ekologicznym naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy szóstej: Magdalena Ożarek i Natalia Szymańska. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały się bardzo dobrze i uplasowały na trzecim miejscu.
Równolegle do Zwiadu Ekologicznego przebiegał Konkurs Piosenki Przyrodniczej. Konkurs był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0 - I, II - III oraz IV - VI. W najmłodszej kategorii SP2 reprezentowała uczennica klasy Ic - Julia Urbaniak, która pięknym wykonaniem piosenki "Poważna sprawa" zdobyła pierwsze miejsce. W kategorii klas II - III uczeń klasy IIIa naszej szkoły - Maciek Maciaszczyk uplasował się na drugim miejscu. W najstarszej grupie wystąpiła uczennica klasy Va - Oliwia Kot, która piosenką "Bez słów" wyśpiewała pierwsze miejsce.
Gratulujemy!   


Dodatkowe informacje