Wzięło w nim udział  10 solistów, którzy reprezentowali klasy IV – VI. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: p. Maria Boczkiewicz, p. Anita Stępnik – Wilczek i uczennica klasy IIIa – Anna Rogut.
Konkurs wygrała uczennica klasy VI – Julia Dobroszek, która wykonała piosenkę pt. „Pocztówka z Beskidu”. Na równorzędnych drugich miejscach uplasowały się uczennice klasy Va: Oliwia Kot i Oliwia Liwińska. Trzecie miejsce przypadło w udziale uczennicy klasy VI – Weronice Kazimierczak i uczniowi klasy IVb – Krzysztofowi Rogutowi. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Podczas obrad jury, przed zgromadzoną publicznością wystąpili soliści z klas młodszych – Maciej Maciaszczyk z klasy IIIa i uczennica klasy Ic – Julia Urbaniak.
Miłym akcentem było wspólne zaśpiewanie przez obecnych na konkursie uczniów klasy VI piosenki „Do widzenia przyjaciele”. Uczniowie najstarszej klasy w szkole w ten sposób chcieli pożegnać młodszych kolegów.  
Na zakończenie zostały rozdane dyplomy i upominki dla uczniów zwycięzców w konkursach: „Najpiękniejszy zeszyt”, „Straż pożarna spieszy z pomocą”, „Czytam. Myślę. Wiem”.


Dodatkowe informacje