Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 tradycyjnie rozpoczęła Pani Dyrektor - Anna Bodnar. Przywitała zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i oczywiście uczniów. Swą obecnością zaszczycił nas Ks. Tomasz Pieczko, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych - p. Dariusz Kaczmarek, oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Sylwia Kaczmarek. Następnie Dyrektor Szkoły podziękowała nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie swych podopiecznych, rodzicom za zaufanie i pomoc, uczniom za wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy. Później zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w różnych dziedzinach: za wyniki w nauce, frekwencję, sport, czytelnictwo, zaangażowanie w życie szkoły.
Na zakończenie uczniowie usłyszeli życzenia na zbliżające się wakacje.