×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /szkolapodstawowa2/images/obrazy/SIGallery/rs_19_20/bezpieczny_przedszkolak.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obrazy/SIGallery/rs_19_20/bezpieczny_przedszkolak

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie serdecznie zaprasza na Dzień Pieczonego Ziemniaka i towarzyszące mu imprezy, które odbędą się 27 września od godz.15.30 w szkolnym ogrodzie przy ulicy Poznańskiej. Wszyscy nasi najmłodsi z klas I-III, którzy lubią plenerowe gry i zabawy, kulinarne niespodzianki i zapach ogniska, będą usatysfakcjonowani. Spędźcie z nami popołudnie 27 września!

Uwaga Mieszkańcy Zelowa, starsi i młodsi, wszyscy Ci którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i lubią aktywność fizyczną- zapraszamy Was serdecznie na badmintona!

Specjalnie dla Mieszkańców Zelowa będzie przygotowana strefa aktywności dla dzieci i dorosłych do gry w badmintona. A dla każdego uczestnika pyszny pieczony ziemniak prosto z ogniska!

Gwarantujemy wspaniałą i niezapomnianą zabawę! Dodamy jeszcze, że organizacja w/w atrakcji jest całkowicie BEZPŁATNA.

To będzie wyjątkowy czas dla miłośników sportu i nie tylko !

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Gmina Zelów

Piknik Rodzinny z Badmintonem Lato 2023

Społeczna Akademia Nauk

Studio Filmowe Klatka Tomasz Kurzydlak

 


Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w tym roku świętowaliśmy już po raz dziesiąty! To jakże ważne święto ustanowione zostało w celu popularyzacji edukacji przedszkolnej oraz wzrostu jej znaczenia w społeczeństwie. To właśnie dzisiaj obchodzimy ten wyjątkowy dzień!

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!


Dodatkowe informacje