Dyżury pedagoga szkolnego:

P. Gębarowska - tel: 792908546

p. Gębarowska: poniedziałek 10.35-11.50, czwartek 9.40-10.35, piątek 9.40-10.30

p. Wolska: poniedziałek 10.45-11.45, wtorek 10.35-11.50, piątek 8.55-9.40

Wewnętrzne procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie w czasie trwania pandemii Covid -19 w roku szkolnym 2020/2021

Procedury funkcjonowania świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie w czasie trwania pandemii Covid -19

Procedury funkcjonowania stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie w czasie trwania pandemii Covid -19

Nasi uczniowie włączyli się w następujące akcje:

• Zbiórkę dla zwierząt ze schroniska. Akcja ta po raz kolejny spotkała się z ogromnym zaangażowaniem ze strony uczestników. Nasi uczniowie okazali dobroduszność i chęć niesienia pomocy innym. Podarowali czworonogom to wszystko, co niezbędne w ich funkcjonowaniu.
  • Zbiórka dla potrzebujących dzieci z Ukrainy. I w tym przypadku uczniowie nie zawiedli, udowodnili,  że potrafią dzielić się z innymi. Do ich rówieśników trafi duża ilość odzieży, środków czystości, przyborów szkolnych, zabawek.
  • „Szlachetną Paczkę”. To społeczny projekt o ogólnopolskim zasięgu, którego celem jest materialna pomoc rodzinom i osobom  znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki hojności naszych uczniów i ich rodziców udało się zrealizować większość potrzeb rodziny, która znajduje się w niełatwym położeniu – samotna matka wychowująca niepełnosprawne dziecko.
  • „Drzewko serc” to kolejna  akcja charytatywna, w której uczestniczyła nasza szkoła. Jej celem jest fundowanie prezentów dla dzieci z rodzin borykającymi się z problemami materialnymi.
  • Jasełka bożonarodzeniowe połączone z koncertem Zelowskich Dzwonków oraz kiermaszem ozdób świątecznych, gdzie wolontariusze ze szkolnego samorządu będą dwoić się i troić, aby w każdym zelowskim domu pojawiła się choć najdrobniejsza rzecz wykonana własnoręcznie przez naszych uczniów.

Podjęte działania są dowodem tego, jak wiele radości i satysfakcji daje pomaganie innym. Sprawia, że czujemy się potrzebni.