UWAGA!  WIOSNA!
          Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami integracyjnymi w Zelowie w połowie marca ogłosił KONKURS  NA  ZABAWNY I  ORYGINALNY  WIOSENNY  KOSTIUM,  który należało założyć na siebie  i sfotografować się w nim.

Tegoroczna wiosna płata nam figle. Śnieg, podmuchy zimnego wiatru, przymrozki  i nieśmiałe jeszcze promienie słońca towarzyszą nam każdego dnia i sprawiają, że coraz bardziej tęsknimy za ciepłem, zielenią, zapachem kwiatów… Z tym większą radością  i przyjemnością organizatorzy szkolnego konkursu na wiosenny kostium obejrzeli nadesłane prace. Ich autorzy wykazali się nie tylko pomysłowością i dużym poczuciem humoru, ale też artystycznymi umiejętnościami. Wystarczy popatrzeć na nadesłane zdjęcia. Najciekawsze – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami – ukażą się na stronie internetowej szkoły i na facebooku.  Gratulujemy bohaterom zdjęć prezentujących piękne wiosenne kostiumy: Idze, Oli, Frankowi i Jakubowi z klasy pierwszej, Oliwii i Marcelowi z klasy trzeciej, Maksymilianowi i Kacprowi z klasy piątej, Anecie i Hani z klasy szóstej oraz Karolinie  z klasy ósmej. Dzięki Wam – zapachniało WIOSNĄ!

{gallery}rs_20_21/wiosenny_kostium{/gallery}