8 czerwca 2021r. reprezentacja lekkoatletów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie brała udział w zawodach:  Liga Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych województwa łódzkiego w lekkiej atletyce dla szkół podstawowych. Rozgrywki odbyły się na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Podczas startów zawodnikom dopisała piękna pogoda. Organizatorzy zapewnili uczestnikom słodki poczęstunek i napoje. W sportowej rywalizacji nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki. Nikodem Dymiński  z klasy VI w biegu na 200 m. był bezkonkurencyjny, zajął zaszczytne pierwsze miejsce, natomiast Kuba Światłowski z klasy IV rywalizując z chłopcami o dwa lata starszymi uplasował się w skoku w dal na miejscu trzecim. Całej reprezentacji naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.