24 czerwca odbył się w naszej szkole Przegląd Piosenki Wakacyjno – Turystycznej.

Podczas przeglądu mogliśmy usłyszeć 22 piosenki wykonywane przez uczniów z klas I – VII. Zgromadzonej publiczności zaprezentowali się soliści, duety, tercety wokalne oraz  klasy IIa i VIc. Łącznie w przeglądzie wzięło udział ponad 60 uczniów naszej szkoły.

Młodzi muzycy mogli pochwalić się nie tylko pięknymi głosami ale również umiejętnościami gry na różnych instrumentach. Marta Kopala z klasy Ia wykonała utwór „Moderato” na skrzypcach, Błażej Grzegorczyk z klasy IIIb piosenkę „Lato, lato” na klarnecie, Zuzanna Kopala zagrała utwór „Tańczące świetliki” na flecie poprzecznym, a Elena Glicner z klasy VIc akompaniowała na keyboardzie do piosenki „Lato, lato”.

Przegląd prowadzili: uczennica klasy VIIIa – Karolina Piorun i Bartosz Dreczko z klasy VIIIB.

{gallery}rs_20_21/piosenka_wakacyjna{/gallery}