„Moje Bezpieczne Wakacje” – wyniki konkursu plastyczno-fotograficzno-filmowego, skierowanego do uczniów szkół podstawowych powiatu bełchatowskiego.

Konkurs objęty był m.in. patronatem Starosty Bełchatowskiego- Pani Doroty Pędziwiatr, przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na problematykę bezpieczeństwa dzieci w trakcie wakacji, podkreślenie postaw i zachowań zapobiegającym nieszczęśliwym wypadkom dzieci na drodze oraz w trakcie wakacyjnych podróży. Dodatkowe przesłanie konkursu to zachęcenie młodych ludzi do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu wolnego, rozwijania własnych pasji, umiejętności i wyobraźni plastycznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

{gallery}rs_21_22/konkurs_plastyczny_wakacje{/gallery}