08 października 2021 r. reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie brała udział w półfinale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego. Zawody odbyły się w Bełchatowie w Powiatowym Centrum Sportu, organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie. Naszą szkołę w półfinale reprezentowały dwa zespoły uczniów: dziewczęta i chłopcy z klas IV-VI. Każdy zawodnik, zarówno dziewczyna jak i chłopiec miał do pokonania bieg na dystansie ośmiuset metrów z pałeczką sztafetową. Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie. Po zaciętej rywalizacji oba zespoły uplasowały się na czwartym miejscu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}rs_21_22/igrzyska_dzieci{/gallery}