Dnia 15 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie dzieci oddziału przedszkolnego. Uroczystość była bardzo ważnym momentem dla nas wszystkich

Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością i zostały serdecznie przyjęte do grona naszej szkolnej społeczności.

Odświętnie ubrane, pokonały niezwykle dzielnie swoją tremę. Najpierw zaprezentowały program artystyczny, a także recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Następnie uroczyście ślubowały być dobrymi i grzecznymi uczniami. Całości dopełniła Pani dyrektor Anna Adamusiak-Stasiak, która „zaczarowanym” lizakiem pasowała każdego „zerówkowicza”, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom.

Mali artyści spisali się na medal. Gratujemy serdecznie

{gallery}rs_21_22/slubowanie_0{/gallery}