30 listopada 2021 r. kolejne uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie reprezentowały Powiat bełchatowski w Mistrzostwach Półfinału Województwa łódzkiego w Unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody ponownie odbyły się w Gomunicach. Naszą szkołę i zarazem powiat bełchatowski w tych rozgrywkach reprezentował zespół dziewcząt z klas IV-VI. Dziewczęta w ścisłym finale walczyły o pierwsze miejsce. Po zaciętej rywalizacji mecz zakończył się remisem 1:1. W związku z tym rozegrana została dogrywka meczu, która nie rozstrzygnęła rozgrywek. O wyniku pojedynku decydowały rzuty karne. W ostateczności drużyna przeciwna pokonała nasz zespół 1:0. Rozgrywki zakończyliśmy na II miejscu. To duży sukces naszej reprezentacji w tak prestiżowych zawodach. Skład zespołu dziewcząt: Patrycja Pawełczyk, Zuzanna Gwizdała, Kalina Chodorowicz, Maja Antoszczak, Maja Fliegner, Ewa Niewieczerzał, Wiktoria Jędrzejczyk, Natasza Jarkowska, Maja Plucińska.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}rs_21_22/polfinal_unihokej{/gallery}