„Razem na Święta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki, w której zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym…

Odrobina dobra, życzliwości, współczucia i empatii może ulżyć w cierpieniu i rozpromienić czyjeś życie choć na chwilę… Niech okres Świat Bożego Narodzenia będzie dla nas czasem na refleksję, przemyślenia i inspiracją do pomocy innym.

W tym roku chcielibyśmy pomóc niepełnosprawnemu absolwentowi naszej szkoły i jego mamie, która jest jego jedynym opiekunem i samodzielnie prowadzi gospodarstwo domowe.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do Rodziców i Uczniów o każde, nawet najmniejsze wsparcie i pomoc materialną dla tej rodziny….Mile widziane są artykuły spożywcze i chemiczne, które zbierzemy i przekażemy w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc – Świat potrzebuje dobra.