Dwanaście miesięcy przed nami, niech Nowy Rok będzie najlepszy dla każdego z nas.

Idźmy odważnie do przodu, bądźmy dla siebie dobrzy, uśmiechajmy się do innych.

W ten Nowy Rok wejdźmy z radością w sercu, niech nigdy nie odstępuje nas nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Życzymy Wam także wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi, aby otaczały nas osoby, które będą dla wszystkich motywacją do działania  i okazywania dobra innym.

W imieniu całej naszej szkolnej społeczności, dziękujemy wszystkim Instytucjom, Organizacjom i Przyjaciołom Szkoły za codzienną pracę, zaangażowanie, poświęcenie i entuzjazm każdego dnia.

Dziękujemy wszystkim z którymi mieliśmy i mamy przyjemność współpracować, za wszystkie zrealizowane wyzwania i projekty.

Życzymy Wam wszystkim, by 2022 rok był rokiem spełnionych marzeń i zrealizowanych planów.

Niech wszystko układa się po Waszej myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w Starym Roku i nie wracają.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2022 Roku życzymy sobie i Państwu.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie