Drodzy Rodzice,

zajęcia skierowane są dla uczniów klasy 0, I, II, III.

• Prowadzone w kameralnych grupach (maksymalnie 6 uczniów).
  • Warsztaty podzielone na konkretne zajęcia – nauka gry w szachy, TUS, zajęcia kreatywne, zajęcia sportowe.
  • W czasie spotkań dziecko ma czas na relaks oraz dobrą zabawę z naciskiem na twórczą naukę.
  • Zapewniamy obiad oraz deser.

Spędzony czas zostanie uwieńczony wspólnym seansem filmowym.

Troszkę wiadomości o prowadzących:

Justyna Maciejewska – trener TUS, wieloletni edukator zdrowotny, pedagog.

W trakcie zajęć z treningu umiejętności społecznych (TUS) skupimy się na poznawaniu swoich emocji tych dobrych i złych, radzeniu sobie z agresją, byciem asertywnym wobec rówieśników.

Pracują w grupie skupimy się na relacjach w zespole, na uważnym słuchaniu innych.

Emil Osiński -aktualnie student informatyki, sędzia z przygotowaniem.

Swoją przygodę z szachami zaczął w przedszkolu (5 roku życia).

Przez okres szkoły podstawowej oraz liceum systematycznie poszerzał swoje umiejętności w ramach kółka szachowego, zdobywając medale i puchary na szczeblu krajowymi nie tylko.

Będąc dorosłym człowiekiem chętnie przekazuje swoją wiedzę, ucząc młodszych w czasie zajęć indywidualnych i grupowych.

Zapisy a także więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się telefonicznie z panią Justyną Maciejewską tel. 606 624 777

Zapraszamy serdecznie