W tym roku nieco wcześniej, bo w piątek 5 grudnia w naszej szkole zostały zorganizowane mikołajki. Wdzięczną funkcję Mikołaja tym razem piastowała uczennica klasy szóstej. Święty ten i dwie towarzyszące mu  Śnieżynki cieszyli się ogromną popularnością, głównie młodszych dzieci, które  nawet podczas przerw otaczały go ciasnym  wianuszkiem. Mikołaj w pierwszej kolejności odwiedził młodsze klasy i oddziały przedszkolne. Każde dziecko miało okazję usiąść na kolanach u Świętego i powiedzieć czy zasłużyło na upominek. Starszaki dodatkowo musiały wykazać się sprawnością fizyczną lub umysłową, wspólnie tez śpiewały kolędy. Wszyscy poczuliśmy, że święta tuż, tuż. Klasy szóste i piąta wybrały inną atrakcje i zamiast prezentów zakupili sobie bilety do kina. Klasa piąta  i szósta „a” obejrzały  „Wielką szóstkę”, natomiast  6b „Uwolnić Mikołaja”.
Dzień ten został upamiętniony wspólnym  zdjęciem z Mikołajem.

{gallery}rs_14_15/mikolaj{/gallery}