W czwartek 11 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 serdecznie witaliśmy przybyłych gości. Były nimi dzieci z zelowskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. „Zabawy z Mikołajem” przebiegały w radosnej i świątecznej atmosferze. Na stacji ruchowej dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały różnorodne ćwiczenia. Pląsu pt. „Człap, człap, Mikołaju”, uczyły się na stacji muzycznej. W kąciku plastycznym ozdabiały choinkę własnoręcznie wykonanymi bombkami. Dużą atrakcją była stacja mikołajkowa. Tutaj nasi goście składali papierowego mikołaja, którego zabrali do swoich domów. Jak tradycja mikołajkowa każe nie zabrakło również upominków. Były nimi zdrowe jabłuszka oraz foldery naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzień spędzony w „Dwójce” na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

{gallery}rs_14_15/przedszkolaki{/gallery}