Drodzy Rodzice!

Dzień 28.02.2022 r. (poniedziałek)  zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie  jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
W tym dniu zapewniamy dzieciom tylko zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej oraz dowóz dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-IV. Jednocześnie informujemy, iż w 28.02.2022 r. nie będą dowożone obiady.
Od dnia 1 marca 2022 r. wszyscy wracamy do zajęć w trybie stacjonarnym, dowóz dzieci będzie zgodnie z dotychczasowym rozkładem, a także  zadeklarowane dzieci mogą korzystać z dowożonych obiadów.
                                                                                                                         Do zobaczenia w szkole!
                                                                                                                                 Dyrekcja SP 2