„DZIECKO CHCE BYĆ DOBRE. JEŚLI NIE UMIE – NAUCZ.

JEŚLI NIE WIE – WYTŁUMACZ. JEŚLI NIE MOŻE – POMÓŻ.”

Ogłaszamy konkurs plastyczny pod tytułem „Kartka dla Ukrainy”

Zapraszamy do udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym pod tytułem Kartka dla Ukrainy. Konkurs jest skierowany uczniów szkoły podstawowej oraz zerówki. Ostateczny termin nadsyłania kartek to 31 marca 2022 r. Informacje o zdobyciu nagrody zostaną przesłane laureatom drogą mailową na adres przesłany w zgłoszeniu.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zadaniem jest stworzenie dowolną techniką plastyczną kartki wielkanocnej w nawiązaniu do zadanego tematu „Kartka dla Ukrainy”. Może to być kartka z wyrazami wsparcia dla Ukraińców, ukraińskich uczniów lub nawiązująca do palety kolorystycznej ukraińskiej flagi — interpretacja dowolna.

Szczegółowe informacje będą umieszczone w ogłoszeniach na Librusie. Zapraszamy serdecznie do udziału!