Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym: POSTAW NA KSIĄŻKI.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji uczniów placówki oraz podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów.

W ramach projektu uczniowie uczestniczyć będą w praktycznych zajęciach, w efekcie których rozwiną swoje kompetencje językowe i czytelnicze oraz nauczą się korzystania z metod i technik informatycznych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Głównym założeniem projektu jest popularyzowanie czytelnictwa i integrowanie społeczności szkolnej. Podjęte działania mają na celu wdrożenie uczniów do częstych kontaktów z książką i wyrobienie nawyku samodzielnego czytania.

Koordynatorem projektu jest p. Joanna Pawełoszek