Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I b wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do kina i sali zabaw.

Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Zając Max ratuje Wielkanoc”.

Nudy w kinie nie było – uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego czasu.

Następnie przedszkolaki udały się do sali zabaw „Fantazja”. Na dzieci czekało tam wiele ciekawych atrakcji takich jak: tor saneczkowy, zjeżdżalnie, tory przeszkód, boisko sportowe, basen z kulkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną dzieci, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy!

Był to wspaniały i wesoły dzień pełen wrażeń dla najmłodszych uczniów naszej szkoły!

{gallery}rs_21_22/kl 0{/gallery}