Ostatnio zapowiadaliśmy, że nasi studenci przechodzą do prowadzenia warsztatów kontaktowych w szkołach i.. stało się!

W minionym tygodniu trzech studentów z kierunku pedagogika z Filii w Bełchatowie poprowadziło swoje pierwsze warsztaty aż z trzema różnymi klasami!

Stres był nieunikniony, ale pod czujnym okiem dr Eulalia Adasiewicz nasi studenci poradzili sobie doskonale!

Były śmiechy, była radość, ale była też niezwykle owocna współpraca z obu stron, co niezwykle pozytywnie nas zaskoczyło i tylko dało energię do kontynuowania tej inicjatywy!

Dziękujemy Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie oraz Pani Dyrektor Annie Adamusiak-Stasiak za chęć współpracy i umożliwienie przeprowadzenia pierwszych warsztatów właśnie w Waszej placówce, a także uczniom za tak serdeczne przyjęcie gości oraz otwartość i zainteresowanie!

Gratulujemy również naszym studentom, którzy zdecydowali się jako pierwsi poprowadzić warsztaty! Ania Ka, Ewelina Bochman oraz Adam Wełnicki wykonali ogrom pracy aby się przygotować i nie zawieść naszych najmłodszych!

My w planach mamy już kolejne spotkania w pozostałych szkołach z województwa łódzkiego i niebawem wrócimy do was z kolejnymi materiałami, a teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

{gallery}rs_21_22/warsztaty_san_2{/gallery}