Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie zaprasza do udziału, w niezwykłym wydarzeniu pod tytułem: „Happening artystyczny – Zelów Przyszłości”.

Inspiracją do organizacji wydarzenia jest celebrowanie 65. rocznicy nadania praw miejskich Zelowowi – naszemu Miastu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Zelowa Tomasz Jachymek.

Dzięki współpracy z Przedszkolem Samorządowym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Zelowie a Społeczną Akademią Nauk w Bełchatowie, mamy ogromy zaszczyt zaprosić uczniów klas pierwszych a także przedszkolaków oddziału przedszkolnego, wraz z rodzicami do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

Dla wszystkich uczniów naszej szkoły a także przedszkolaków czeka miła niespodzianka.

Weź udział w tej współczesnej formie wypowiedzi artystycznej- nie może Cię zabraknąć.