27 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie odbył się XX Turniej halowej piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie” dla klas czwartych i młodszych. Organizatorem rozgrywek był działający przy szkole Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”. W turnieju brały udział reprezentacje szkół z terenu Gminy Zelów: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji w duchu „fair play” pierwsze miejsce strzelając 21 bramek wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2. Na miejscu drugim z wynikiem 8 goli uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 4. Trzecią lokatę z trzema bramkami zajęła Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie. Nagrodzono najskuteczniejszego zawodnika turnieju, którym został Błażej Światłowski, uczeń zelowskiej „Dwójki”. Błażej jako Król Strzelców zdobył 10 bramek. Przygotowanie turnieju było możliwe dzięki sponsorom, którzy wspomogli finansowo organizatorów, za co serdecznie dziękujemy.

DZIĘKUJEMY Burmistrzowi Zelowa panu Tomasz Jachymek, panu Łukaszowi Jarosińskiemu, pani Danucie Głowińskiej oraz panom Sebastianowi i Marcinowi Wrzesiak.

Skład zespołu SP 2 Zelów:

Błażej Światłowski, Nikodem Tosik, Kacper Kazimierczak, Kacper Uzarczyk, Filip Adamczyk, Grzegorz Burasiewicz, Maciej Biesaga, Remek Bąk, Oskar Matys, Nikodem Bartosiak.

DZIĘKUJEMY za udział wszystkim DRUŻYNOM, reprezentującym szkoły:

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie