05 maja 2022 r. reprezentacja uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie brała udział w Mistrzostwach Powiatu bełchatowskiego w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody odbyły się na boisku Orlik w Zelowie, organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie. Naszą szkołę w tych prestiżowych zawodach reprezentował zespół dziewcząt z klas IV-VI. Drużyna zaprezentowała się znakomicie. Po trudnych zmaganiach z wymagającym przeciwnikiem dziewczęta zajęły I miejsce. Zespół dziewcząt uzyskał awans do zawodów półfinału wojewódzkiego. Skład drużyny dziewcząt: Patrycja Pawełczyk, Kalina Chodorowicz, Maja Antoszczak, Maja Fliegner, Ewa Niewieczerzał, Wiktoria Jędrzejczyk, Nina Wiśniewska, Natalia Nawrocka, Nina Wiśniewska.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{gallery}rs_21_22/pilka_dziewczat{/gallery}