Jak co roku dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły uczestniczyły w XX Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych ,,Mali – Większym’’, organizowanym przez Przedszkole Edukacyjne. Nasza grupa teatralna ,,Dwójeczki’’ zaprezentowała bajkę ,,Krecik i przyjaciele’’. 10 czerwca br . odbyło się podsumowanie Festiwalu. Dzieci otrzymały piękne nagrody sfinansowane z dotacji MSWiA oraz Gminę Zelów. W ramach nagrody za udział w Festiwalu – 14 czerwca aktorzy z grupy teatralnej z Łodzi wystawią w Domu Kultury przedstawienie dla wszystkich uczestników festiwalu.

Podczas podsumowania Festiwalu Teatrzyków zostały wręczone również nagrody za udział w Rodzinnym Konkursie Plastyczno Technicznym ,,Moja ulubiona czeska bajka’’. Aleksander Zagalski zajął III miejsce a Lena Kurzydlak i Adam Kopka otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy.

{gallery}rs_21_22/festiwal_teatrzykow{/gallery}