Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie składają serdeczne podziękowanie:

Radzie Rodziców, Rodzicom, Darczyńcom i Sponsorom za życzliwość, pomoc i wsparcie naszych działań mających na celu organizację ” XIII Szkolnego Dnia Integracji- Sport łączy….”

To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą uroczystość, która w historię naszej szkoły już wpisała się wielką złotą literą i daje nam powody do wyrażenia naszej

wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni.

Nasi Sponsorzy to Państwo:

Kinga i Tomasz Siekierscy, Beata i Robert Kazimierczakowie, Jan Stępnik , Grzegorz Kępa „Zakład Wędliniarski i Ubojnia”, Zakład Przetwórstwa Mięsnego ” Gaik „, Piekarnia i Cukiernia Jan Wiewiórowski, Supermarket ” Sedal”.

Podziękowania dla osób, które wystąpiły:

pan Andrzej Tarka, Szkoła tańca ” Born 2 Bounce Dance Academy ” pani Milena Filipek.