Już od kilku lat w naszej szkole zbieramy plastikowe nakrętki.

W tej chwili zbierają je – uczniowie i pracownicy szkoły, zbierają nasze rodziny, znajomi oraz przyjaciele i inni życzliwi mieszkańcy Zelowa.

A cel jest zawsze bardzo szlachetny….

Oliwier i jego rodzina bardzo dziękują wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w zbiórkę plastikowych nakrętek. Uczniowie „Dwójki” wiedzą, że każda, nawet najmniejsza ilość zebranych nakrętek pomoże w zdobyciu środków na sprzęt rehabilitacyjny, rehabilitację i leczenie.

Dziękujemy Pani Staroście Powiatu Bełchatowskiego Dorocie Pędziwiatr i Organizatorowi- Centrum Kształcenia Zawodowego za wspaniałą inicjatywę, wytrwałość i konsekwencję w niesieniu pomocy.

Jesteście dla nas inspiracją !

Cieszymy się, że możemy pomagać innym i oczywiście, w dalszym ciągu zbieramy nakrętki!