Za fundusze pozyskane z konkursu grantowego: Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Dobroczynnego Razem i Polsko-Amerykańskiej Akademii Rozwoju Filantropi w Polsce oraz środków Fundacji Mały Marzyciel na terenie Gmina Zelów placówki oświaty : Przedszkola publiczne i niepubliczne oraz szkoły podstawowe jak i liceum w wymiarze około 1800 dzieci i młodzieży odbędą kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. To jest pierwsza tak wielka akcja która obejmuje wszystkie placówki oświaty. Kurs przeprowadzać będą Wykwalifikowani ratownicy medyczni z Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy W Bełchatowie.

Dziękujemy za możliwość, pomoc w realizacji spotkania Gmina Zelów oraz wszystkim Paniom Dyrektor placówek oświaty za owocne spotkanie. Do zobaczenia na kursach.