4 października 2022 wpisał się na karty kalendarza Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. „Dwójka” wspólnie z Samorządowym Przedszkolem nr 1 w Zelowie i Społeczną Akademią Nauk w Bełchatowie zorganizowali happening pn. „Żyj zdrowo, ćwicz i jedz kolorowo”. Podczas tego wydarzenia dzieci z przedszkola, Oddziału Przedszkolnego i z klas pierwszych brały udział w różnorodnych warsztatach: m.in. w nauce tańca, malowaniu, origami, w zajęciach sportowych, kulinarnych oraz manualnych. Każde z dzieci nabyło sporo nowych umiejętności a co najważniejsze dowiedziało się jak zdrowo się odżywiać oraz jaką ważną rolę w naszym życiu odbywa ruch. Nasza wspólna zabawa zakończyła się tańcem, którego kroków dzieci nauczyły się podczas warsztatów i wspólnym zdjęciem.

Gmina Zelów

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie