Wycieczka zrealizowana w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą: „Poznaj Polskę”.

Nawet zima nie jest straszna, gdy masz w perspektywie oglądanie ciekawych miejsc. Doświadczyli tego uczniowie klas: IVA i IVB, którzy 7 grudnia wyruszyli na zwiedzanie Wielkopolski. Dotarli m.in.do Kórnika, aby obejrzeć rezydencję Działyńskich. Najbardziej zachwyciła ich Sala Mauretańska. Piękna okazała się też Sala Herbowa. Niemałe wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarł pokój Władysława Zamoyskiego. Piękne wnętrza na długo pozostaną w pamięci uczniów. Wiele emocji dostarczyło czwartoklasistom zwiedzanie Poznania. Wizyta w Muzeum Instrumentów Muzycznych to wielka atrakcja. Natomiast Żywe Muzeum Rogala stało się okazją do dobrej zabawy. Będzie co wspominać.

{gallery}rs_22_23/poznan{/gallery}